RSS

Nowości

Pogodę mamy iście marcową, a to dopiero styczeń… Nasza skóra w prawdzie nie zna się na porach roku, ale intensywnie reaguje na wszelkie zmiany aury. A, że „zima” w tym roku jest wyjątkowo kapryśna, nasuwa się pytanie, jak pielęgnować skórę by wyglądała dobrze i funkcjonowała prawidłowo?
Każda z nas marzy o doskonałej, promiennej skórze, która nie wymaga poprawek, ani makijażu. Bio anti-age eliksir – nowość w portfolio firmy Saloos – daje obietnicę realizacji tego marzenia.
Niedawno pojawił się w naszym sklepie nowy produkt - Sprej Cannabis z kasztanowcem. Umieściliśmy go w kategorii Maści końskich, mimo że maścią nie jest. Dlaczego? O tym jest poniższy wpis.
Początek września to czas, kiedy pogoda z letniej pomału przechodzi w jesienną i choć wiemy, że to niemożliwe, to chcielibyśmy zatrzymać lato jak najdłużej. I stąd dzisiejszy artykuł będzie na przekór, nie o końcu lata, ale o początkach, o Nocy Świętojańskiej.
HYDROLATY25-07-2017
Każdy, kto interesuje się choć trochę kosmetyką, bądź po prostu zależy mu na dobrej kondycji swojej skóry, wie że filarami prawidłowej pielęgnacji jest jej solidne oczyszczenie i dogłębne nawilżenie.
Znika jak...20-07-2017
kamfora:) Olejek kamforowy - składnik preparatów do masażu, rozgrzewa mięśnie i pobudza mikrocyrkulację krwi. Jest pochodzenia roślinnego i pozyskuje się go z cynamonowców...
Kult piękna towarzyszy ludzkości o początku jej istnienia, a sen o stworzeniu specyfiku zatrzymującego młodość do dziś pozostaje niespełniony. Niemniej jednak istnieją dary Natury, znane ludzkości od dawna, które w naturalny sposób pielęgnują i chronią skórę.
(...)od wieków ceniony i stosowany w tradycyjnym lecznictwie, zwłaszcza chińskim i tybetańskim. Rokitnik zwyczajny jest jednym ze składników naszej nowości - Balsamu końskiego z rokitnikiem i kasztanowcem firmy Bione Cosmetics.
Rynek kosmetyczny oferuje dziś niezliczoną liczbę olejów roślinnych i ich mieszanek. Czym kierować się wybierając olej by spełnił on nasze oczekiwania i nie zrujnował nam portfela? Świetny stosunek jakości do ceny prezentują oleje firmy SALOOS i na ich przykładzie powiemy sobie: jak pozyskuje się dobry olej roślinny, jakie ma on właściwości i jakie są możliwości jego zastosowania.
Żel do mycia, tonik, serum, krem pod oczy, krem na dzień, krem przeciwsłoneczny, baza pod podkład, podkład. Tyle produktów (przeciętnie) nakłada na swoją skórę coraz więcej kobiet, codziennie. A przecież to tylko pielęgnacja poranna. Co z wieczorną?