RSS

Nowości

Dbamy by w ofercie naszego sklepu pojawiały się nie tylko nowe produkty, ale przede wszystkim takie, które zasłużą na uwagę naszych Klientów. Marka Topvet to kolejny czeski producent preparatów z konopią siewną, goszczący w Ecostory. Naturalne składy i podawana w % zawartość Cannabis sativa, to ich znak rozpoznawczy. Nam podobają się jeszcze ich estetyczne i funkcjonalne opakowania oraz miła dla oka grafika. Zapraszamy, poznajcie Topvet bliżej :D
Zastanawialiście się, co kryje się za kosmetykami, które kupujecie? Nie chodzi o składniki, bo te zawsze rzetelnie wypisujemy w zakładce INCI;) Ale, jak są tworzone, jakie idee przyświecają marce i co innego ma do zaoferowania. Dzisiejszy wpis poświeciliśmy, dobrze już "zadomowionemu" w naszym sklepie, brandowi MedicProgress. Zachęcamy do krótkiej lektury:)
Czy wiesz, że drzewo miłorzębu japońskiego jest tak silne i odporne, że może przetrwać nawet wybuch bomby atomowej? Co z tego wynika? Właściwości i działanie na niespotykaną w świecie roślin skalę. Dowiedz się więcej i wprowadź do swojego menu i/lub apteczki produkty z wyciągiem Ginkgo biloba.
Bio oleje do masażu i pielęgnacji ciała firmy Saloos swoje dobroczynne działanie opierają wyłącznie na właściwościach wyciągów roślinnych i naturalnych olejów wchodzących w ich skład. Są one specjalnie selekcjonowane pod kątem przeznaczenia i maksymalnej uczynności. Substancje bioaktywne, witaminy, minerały w czystej, pierwotnej postaci dostarczają skórze wszystkiego, czego potrzebuje na co dzień do prawidłowego funkcjonowania. Wysoką jakość produktów Saloos potwierdzają również oznaczenia certyfikatami CPK i CPK BIO.
Pogodę mamy iście marcową, a to dopiero styczeń… Nasza skóra w prawdzie nie zna się na porach roku, ale intensywnie reaguje na wszelkie zmiany aury. A, że „zima” w tym roku jest wyjątkowo kapryśna, nasuwa się pytanie, jak pielęgnować skórę by wyglądała dobrze i funkcjonowała prawidłowo?
Każda z nas marzy o doskonałej, promiennej skórze, która nie wymaga poprawek, ani makijażu. Bio anti-age eliksir – nowość w portfolio firmy Saloos – daje obietnicę realizacji tego marzenia.
Niedawno pojawił się w naszym sklepie nowy produkt - Sprej Cannabis z kasztanowcem. Umieściliśmy go w kategorii Maści końskich, mimo że maścią nie jest. Dlaczego? O tym jest poniższy wpis.
Początek września to czas, kiedy pogoda z letniej pomału przechodzi w jesienną i choć wiemy, że to niemożliwe, to chcielibyśmy zatrzymać lato jak najdłużej. I stąd dzisiejszy artykuł będzie na przekór, nie o końcu lata, ale o początkach, o Nocy Świętojańskiej.
HYDROLATY25-07-2017
Każdy, kto interesuje się choć trochę kosmetyką, bądź po prostu zależy mu na dobrej kondycji swojej skóry, wie że filarami prawidłowej pielęgnacji jest jej solidne oczyszczenie i dogłębne nawilżenie.
Znika jak...20-07-2017
kamfora:) Olejek kamforowy - składnik preparatów do masażu, rozgrzewa mięśnie i pobudza mikrocyrkulację krwi. Jest pochodzenia roślinnego i pozyskuje się go z cynamonowców...