RSS

CO NOWEGO W ECOSTORY

W ostatnich latach, konopia siewna cieszy się coraz większą uwagą naukowców, którzy badają jej wpływ na leczenie zapaleń i zmian skórnych, zwłaszcza trądziku i łuszczycy. W centrum zainteresowania są, pozyskiwane z żywicy konopnej, kannabinoidy wraz z ich przedstawicielem – CBD.
My, Polacy kochamy Słońce, w ciągu roku nie zawsze mamy go pod dostatkiem, dlatego gdy tylko się pojawia, spieszymy by korzystać z jego "dobrodziejstw". Czy aby jednak na pewno ta miłość jest odwzajemniona? Czy powinniśmy tak łatwo ulegać jego urokowi? Co robić, aby się nie sparzyć? ;) Ciekawych zapraszamy dalej...
Maści konopne nie są już na naszym rynku niczym nowym, krzywdząca opinia o konopiach również pomału odchodzi do lamusa. Rośnie też świadomość konsumentów odnośnie właściwości konopi – ogólno dostępnej (i nie zawierającej THC) oraz środków leczniczych na receptę. Maść z konopią siewną może kupić każdy, kto potrzebuje skorzystać z jej właściwości terapeutycznych. Ale czy każdy preparat, który w składzie ma Cannabis sativa będzie równie skuteczny?
Olej kokosowy - jak wybrać dobrej jakości olej, jego właściwości i zastosowanie na przykładzie Bio Masła firmy Saloos. Olej kokosowy jest niepodważalnie jednym z najpopularniejszych olejów stosowanych w pielęgnacji. Niesłabnący od kilku lat popyt sprawił, że na rynku dostępnych jest obecnie bardzo wiele produktów o nazwie „olej kokosowy”. Niestety nie zawsze za nazwą idzie wysoka jakość surowca...
Dbamy by w ofercie naszego sklepu pojawiały się nie tylko nowe produkty, ale przede wszystkim takie, które zasłużą na uwagę naszych Klientów. Marka Topvet to kolejny czeski producent preparatów z konopią siewną, goszczący w Ecostory. Naturalne składy i podawana w % zawartość Cannabis sativa, to ich znak rozpoznawczy. Nam podobają się jeszcze ich estetyczne i funkcjonalne opakowania oraz miła dla oka grafika. Zapraszamy, poznajcie Topvet bliżej :D
Zastanawialiście się, co kryje się za kosmetykami, które kupujecie? Nie chodzi o składniki, bo te zawsze rzetelnie wypisujemy w zakładce INCI;) Ale, jak są tworzone, jakie idee przyświecają marce i co innego ma do zaoferowania. Dzisiejszy wpis poświeciliśmy, dobrze już "zadomowionemu" w naszym sklepie, brandowi MedicProgress. Zachęcamy do krótkiej lektury:)
Czy wiesz, że drzewo miłorzębu japońskiego jest tak silne i odporne, że może przetrwać nawet wybuch bomby atomowej? Co z tego wynika? Właściwości i działanie na niespotykaną w świecie roślin skalę. Dowiedz się więcej i wprowadź do swojego menu i/lub apteczki produkty z wyciągiem Ginkgo biloba.
Bio oleje do masażu i pielęgnacji ciała firmy Saloos swoje dobroczynne działanie opierają wyłącznie na właściwościach wyciągów roślinnych i naturalnych olejów wchodzących w ich skład. Są one specjalnie selekcjonowane pod kątem przeznaczenia i maksymalnej uczynności. Substancje bioaktywne, witaminy, minerały w czystej, pierwotnej postaci dostarczają skórze wszystkiego, czego potrzebuje na co dzień do prawidłowego funkcjonowania. Wysoką jakość produktów Saloos potwierdzają również oznaczenia certyfikatami CPK i CPK BIO.
Pogodę mamy iście marcową, a to dopiero styczeń… Nasza skóra w prawdzie nie zna się na porach roku, ale intensywnie reaguje na wszelkie zmiany aury. A, że „zima” w tym roku jest wyjątkowo kapryśna, nasuwa się pytanie, jak pielęgnować skórę by wyglądała dobrze i funkcjonowała prawidłowo?
Każda z nas marzy o doskonałej, promiennej skórze, która nie wymaga poprawek, ani makijażu. Bio anti-age eliksir – nowość w portfolio firmy Saloos – daje obietnicę realizacji tego marzenia.