RSS

Nowości

HYDROLATY 25-07-2017
Każdy, kto interesuje się choć trochę kosmetyką, bądź po prostu zależy mu na dobrej kondycji swojej skóry, wie że filarami prawidłowej pielęgnacji jest jej solidne oczyszczenie i dogłębne nawilżenie.
Znika jak... 20-07-2017
kamfora:) Olejek kamforowy - składnik preparatów do masażu, rozgrzewa mięśnie i pobudza mikrocyrkulację krwi. Jest pochodzenia roślinnego i pozyskuje się go z cynamonowców...
Kult piękna towarzyszy ludzkości o początku jej istnienia, a sen o stworzeniu specyfiku zatrzymującego młodość do dziś pozostaje niespełniony. Niemniej jednak istnieją dary Natury, znane ludzkości od dawna, które w naturalny sposób pielęgnują i chronią skórę.
(...)od wieków ceniony i stosowany w tradycyjnym lecznictwie, zwłaszcza chińskim i tybetańskim. Rokitnik zwyczajny jest jednym ze składników naszej nowości - Balsamu końskiego z rokitnikiem i kasztanowcem firmy Bione Cosmetics.
Rynek kosmetyczny oferuje dziś niezliczoną liczbę olejów roślinnych i ich mieszanek. Czym kierować się wybierając olej by spełnił on nasze oczekiwania i nie zrujnował nam portfela? Świetny stosunek jakości do ceny prezentują oleje firmy SALOOS i na ich przykładzie powiemy sobie: jak pozyskuje się dobry olej roślinny, jakie ma on właściwości i jakie są możliwości jego zastosowania.
Żel do mycia, tonik, serum, krem pod oczy, krem na dzień, krem przeciwsłoneczny, baza pod podkład, podkład. Tyle produktów (przeciętnie) nakłada na swoją skórę coraz więcej kobiet, codziennie. A przecież to tylko pielęgnacja poranna. Co z wieczorną?
Marka Bione ma w swoim asortymencie grupę produktów, które łączy 1 cecha - dedykowane są głównie osobom starszym, które zmagają się z bólami stawów, mięśni, ze stłuczeniami i ogólnym przesileniem aparatu ruchowego. Nasi klienci znają już Maść końską Cannabis, czy Rozgrzewający żel koński. Do tych produktów postanowiliśmy dołączyć kolejny, tym razem Balsam koński z miodem i kasztanowcem.
Spokojnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz dużo pomyślności w Nowym Roku życzy Państwu Zespół Ecostory
Każdy z nas zna, używał/używa takich produktów jak krem Nivea, szampon Bambino czy mydło Biały Jeleń. Są to kosmetyki kultowe - obecne w naszym otoczeniu i świadomości od zawsze. Znacie takie perełki z innych państw? Czesi dla przykładu mają pomadki Jelení lůj.
Owiane złą sławą, powracające do łask po prawie 100 latach nieobecności. Konopie - nowy składnik kosmetyków, który warto znać.