RSS

CO NOWEGO W ECOSTORY

Bio oleje do masażu i pielęgnacji ciała firmy Saloos swoje dobroczynne działanie opierają wyłącznie na właściwościach wyciągów roślinnych i naturalnych olejów wchodzących w ich skład. Są one specjalnie selekcjonowane pod kątem przeznaczenia i maksymalnej uczynności. Substancje bioaktywne, witaminy, minerały w czystej, pierwotnej postaci dostarczają skórze wszystkiego, czego potrzebuje na co dzień do prawidłowego funkcjonowania. Wysoką jakość produktów Saloos potwierdzają również oznaczenia certyfikatami CPK i CPK BIO.
Pogodę mamy iście marcową, a to dopiero styczeń… Nasza skóra w prawdzie nie zna się na porach roku, ale intensywnie reaguje na wszelkie zmiany aury. A, że „zima” w tym roku jest wyjątkowo kapryśna, nasuwa się pytanie, jak pielęgnować skórę by wyglądała dobrze i funkcjonowała prawidłowo?
Każda z nas marzy o doskonałej, promiennej skórze, która nie wymaga poprawek, ani makijażu. Bio anti-age eliksir – nowość w portfolio firmy Saloos – daje obietnicę realizacji tego marzenia.
Niedawno pojawił się w naszym sklepie nowy produkt - Sprej Cannabis z kasztanowcem. Umieściliśmy go w kategorii Maści końskich, mimo że maścią nie jest. Dlaczego? O tym jest poniższy wpis.
Początek września to czas, kiedy pogoda z letniej pomału przechodzi w jesienną i choć wiemy, że to niemożliwe, to chcielibyśmy zatrzymać lato jak najdłużej. I stąd dzisiejszy artykuł będzie na przekór, nie o końcu lata, ale o początkach, o Nocy Świętojańskiej.
Każdy, kto interesuje się choć trochę kosmetyką, bądź po prostu zależy mu na dobrej kondycji swojej skóry, wie że filarami prawidłowej pielęgnacji jest jej solidne oczyszczenie i dogłębne nawilżenie.
kamfora:) Olejek kamforowy - składnik preparatów do masażu, rozgrzewa mięśnie i pobudza mikrocyrkulację krwi. Jest pochodzenia roślinnego i pozyskuje się go z cynamonowców...
Kult piękna towarzyszy ludzkości o początku jej istnienia, a sen o stworzeniu specyfiku zatrzymującego młodość do dziś pozostaje niespełniony. Niemniej jednak istnieją dary Natury, znane ludzkości od dawna, które w naturalny sposób pielęgnują i chronią skórę.
(...)od wieków ceniony i stosowany w tradycyjnym lecznictwie, zwłaszcza chińskim i tybetańskim. Rokitnik zwyczajny jest jednym ze składników naszej nowości - Balsamu końskiego z rokitnikiem i kasztanowcem firmy Bione Cosmetics.
Rynek kosmetyczny oferuje dziś niezliczoną liczbę olejów roślinnych i ich mieszanek. Czym kierować się wybierając olej by spełnił on nasze oczekiwania i nie zrujnował nam portfela? Świetny stosunek jakości do ceny prezentują oleje firmy SALOOS i na ich przykładzie powiemy sobie: jak pozyskuje się dobry olej roślinny, jakie ma on właściwości i jakie są możliwości jego zastosowania.