TOPVET Regenerująca maść konopna 70%

Producent:TOPVET
• Łuszczyca, oparzenia, egzema • Kosmetyk naturalny do twarzy i ciała • 100 ml
31,00 zł
15,50 zł

Wskazania:

choroby skóry, jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, w celu przyspieszenia gojenia ran, blizn i poparzeń, ochrona i regeneracja naskórka, łagodzenie stanu zapalnego skóry               

Silnie regenerująca maść do pielęgnacji skóry suchej, swędzącej, skłonnej do podrażnień i egzem. Dobrze sprawdzi się również jako preparat barierowy dla skóry ekstremalnie suchej w celu ochrony przed miejskimi zanieczyszczeniami i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Maść jest bogata w Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (linolowy, alfa-linolenowy, a zwłaszcza gamma-linolenowy), występujące w oleju konopnym i maśle shea. Zmniejszają one wrażliwość, wyciszają stan zapalny i uzupełniają w skórze poziom ceramidów, wzmacniając jej naturalną barierę lipidową. Dodatkowo przyspieszają regenerację skóry i poprzez stworzenie warstwy okluzyjnej, zapobiegają wyparowywaniu wody z jej powierzchni.

Produkt polecany jest do pielęgnacji wieczornej każdego typu skóry wrażliwej, dla skóry bardzo suchej sprawdzi się również jako krem dzienny.

 

Naturalny, prosty skład, oryginalna receptura marki TOPVET.

W razie nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu, należy natychmiast zaprzestać jego stosowania.

Produkt przebadany dermatologicznie, nie testowany na zwierzętach.

Maść należy przechowywać w suchym miejscu, w temp. pokojowej. Chronić przed silnym słońcem, jak i niską temperaturą.

 

 

Cannabis Sativa Seed Oil, Cera Alba, Butyrospermum Parkii Butter, Tocopheryl Acetate

 

label Znaczniki produktu