Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SALOOS Olejek magnezowy

Producent: Saloos
• Uzupełnia niedobory magnezu w organizmie w okresach dużego obciążenia psychicznego lub fizycznego • 50 ml
25,00 zł

Swoboda ruchu z magnezem Zechstein Inside®

Łagodzi ból i skurcze mięśni  X  Zmniejsza napięcie, niweluje uczucie zmęczenia i osłabienia  X  Polecany nie tylko dla sportowców

Najlepszym źródłem magnezu jest pożywienie, gdy jednak nasza dieta nie jest idealna lub zależy nam na dostarczeniu organizmowi extra dawki tego pierwiastka, warto wspomóc się suplementacją od zewnątrz.

Magnez odgrywa kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego, produkcji energii i detoksykacji organizmu. Wpływa na przekazywanie sygnałów do mięśni i nerwów, dzięki czemu zapewnia właściwe funkcjonowanie całego układu mięśniowego.

Aplikowany bezpośrednio na skórę, prawie natychmiast się wchłania i zaczyna działać, uzupełniając ewentualne niedobory. Ponadto, bierze udział w procesie prawidłowego wchłaniania wapnia do organizmu, czym pośrednio wpływa na jakość kości i tkanek miękkich.

* Magnez Zechstein Inside®

Zastosowany w Olejku Saloos magnez marki Zechsal jest pozyskiwany z głębokości 1500-2000 metrów pod powierzchnią ziemi. Oznacza to, że jest on wolny od zanieczyszczeń powietrza, wody i gleby, co więcej był odizolowany od tychże czynników zewnętrznych przez ostatnie 250 mln lat.

Magnez Zechstein Inside® występuje w formie chlorku magnezu, którą organizm ludzki przyswaja najlepiej, zarówno podaną doustnie, jak i przez skórę.

Przed użyciem dokładnie wstrząśnij buteleczką. Aplikuj olej na lekko wilgotną skórę i delikatnie wmasuj. Przy pierwszym zastosowaniu dozuj 3-5 dawek, stopniowo zwiększając do 10 dziennie. Stosuj olej regularnie, do ustąpienia nieprzyjemnych objawów.

Środki ostrożności:

Po aplikacji olejku skóra może lekko szczypać i być zaczerwieniona. Objawy te są związane z wchłanianiem magnezu przez skórę i powinny ustąpić po paru minutach.

W przypadku skóry wrażliwej i bardzo reaktywnej nie zaleca się stosowania oliwek magnezowych.

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Aqua, Magnesium Chloride, Sodium Chloride, Potassium Chloride, Magnesium Sulfate, Calcium Chloride

label Tagi produktu

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

BIONE COSMETICS Maść końska Cannabis z kasztanowcem

• Niezawodna na bóle mięśni i stawów z kasztanowcem i salicylanem metylu • 300 ml

BIONE COSMETICS Maść końska z żywokostem i kasztanowcem

• Siła wyciągów z żywokostu, kasztanowca by złagodzić ból • 300 ml

MedicProgress Maść konopna rozgrzewająca

• Ulubiona maść naszych Klientów - zmniejsza stan zapalny, łagodzi ból stawów i mięśni • 250 ml