SALOOS Olejek eteryczny KAMFOROWY

Producent: Saloos
• Wspomagająco przy przeziębieniu i grypie, działa uspokajająco i poprawia trawienie • 10 ml
10,00 zł

 

Wskazania do aromaterapii:

tłusta skóra, trądzikowa i problematyczna   przeziębienie, grypa   bezsenność, nerwowość, stany lękowe, stres wzmocnienie pracy serca   choroby reumatyczne, zwyrodnienia stawów, skurcze mięśni, wzmożone napięcie mięśniowe

 

Ochrona przed infekcjami

Kamfora to jeden z lepszych olejków eterycznych, jakie można zastosować do inhalacji w okresie jesieni i zimy, gdy nasz organizm jest atakowany przez liczne bakterie i wirusy. Olejek ma specyficzny zapach, w którym dominują tony ziołowe i balsamiczne, dlatego bardzo dobrze odświeża i odkaża powietrze oraz likwiduje nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniach.

Przy przeziębieniu i grypie

Olejek kamforowy jest naturalnym antyseptykiem i dlatego polecany jest jako środek wspomagający w chorobach górnych dróg oddechowych. Oczyszcza i udrażnia nos, ułatwiając usuwanie flegmy, łagodzi napady kaszlu, zmniejsza podrażnienie gardła i krtani.

Można stosować go doraźnie, w czasie choroby, ale również prewencyjnie, gdy obawiamy się nagłego zachorowania.

Dla duszy i ciała

Olejek eteryczny z cynamonowca kamforowego posiada naturalne właściwości uspokajające ciało i umysł. Warto mieć go po ręką w okresie wzmożonego stresu, napięcia, zmęczenia i przepracowania.

Kamfora pozytywnie wpływa również na układ trawienny, stymuluje apetyt i łagodzi bóle brzucha.

 

Aromaterapia jest sztuką wykorzystującą moc naturalnych olejków eterycznych, aby wesprzeć i zaradzić różnym problemom naszej duszy i ciała.

Jednoskładnikowe olejki eteryczne firmy Saloos to najwyższej jakości produkty, które można stosować zarówno solo, w aromalampach, jak i dodawać do gotowych kosmetyków, by wzmocnić ich działanie.

 

Środki ostrożności

Olejek jest neurotoksyczny, dlatego nie powinny go stosować kobiety w ciąży i karmiące, dzieci poniżej 6. roku życia oraz osoby chorujące na epilepsję.

Nierozrzedzonego olejku nie należy aplikować bezpośrednio na skórę.

 

 

Parę kropel wybranego olejku wlej do aromalampy i uzupełnij wodą, zapal świeczkę. Rozkoszuj się jego zapachem i korzystaj z dobroczynnych właściwości.

Pamiętaj by nie pozostawiać bez nadzoru zapalonej aromalampy.

 

 

 

Cinnamomum Camphora Oil

 

label Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

BIONE COSMETICS Maść końska z żywokostem i kasztanowcem

• Siła wyciągów z żywokostu, kasztanowca i MSM by złagodzić ból • 300 ml

SALOOS Olejek eteryczny EUKALIPTUSOWY

• Przeziębienie, nieżyt górnych dróg oddechowych • Ból, sztywność mięśni i stawów • 10 ml