SERIA: Poznaj markę - MedicProgress

 Postęp stoi u początku naszych działań, jakość jest ich podstawą.

 

MedicProgress to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z Ołomuńca. Leitmotywem jej działalności jest dobre samopoczucie klientów, którzy w codziennych aktywnościach szukają naturalnych rozwiązań w celu łagodzenia bólu i zmniejszenia ograniczonej ruchomości stawów. Produkty, tworzone przez zespół naukowców z MedicProgress, zapewniają takie wsparcie poprzez rozluźnienie mięśni i łagodzenie bóli aparatu ruchowego oraz ogólną poprawę sprawności fizycznej.

W procesie tworzenia kosmetyków w laboratoriach MedicProgress stosuje się najnowocześniejsze metody rozwoju i produkcji preparatów kosmetycznych, by spełnić zarówno wyśrubowane wymogi rynku, jak i oczekiwania klientów. W oparciu o najnowsze odkrycia naukowo-techniczne oraz na bazie współpracy z naukowcami i lekarzami z Czech i innych krajów Unii Europejskiej, firma oferuje produkty biokompatybilne, które spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, funkcjonalności i efektywności. Ponadto dużą uwagę przywiązuje się do ich właściwości kosmetycznych, łatwości aplikacji oraz komfortu stosowania.

Produkty marki nie są testowane na zwierzętach, ich bezpieczeństwo i biozgodność bada się poprzez zastosowanie innych, alternatywnych metod.

 

Rozwój i produkcja kosmetyków MedicProgress odbywa się zgodnie z zachowaniem następujących dokumentów obowiązujących w branży:

  • TheCosmetics Directive 76/768/EEC
  • ISO 9001:2009
  • ISO 22 716:2008
  • oraz związanych z nimi ustaw, rozporządzeń i norm.

MedicProgress posiada w swoim portfolio szeroką gamę produktów, w ofercie marki znajdziemy następujące serie:

z D-Panthenolem, z Konopią Siewną, do Higieny Intymnej, dla Dzieci, Pielęgnacja Twarzy i Ciała oraz Ochrona Przeciwsłoneczna, Suplementy Diety na Wzmocnienie Odporności oraz na Zdrowe Mięśnie i Stawy

 

W sklepie Ecostory dostępna jest seria konopna MedicProgress, w jej skład wchodzą:


 

 

 MedicProgress Maść konopna 10%
 
 
 
 
 
 
 
 
MedicProgress Maść konopna extra chłodząca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 MedicProgress Maść konopna rozgrzewająca

 

 

 

 

 

MEDICPROGRESS TO:
Najwyżej jakości, certyfikowane surowce
Ścisły system kontroli gotowych produktów
Kosmetyki testowane dermatologicznie

 

 

Pozostaw komentarz