account-login-label
Zamów do 12:00, odbierz jutro

OLEJE I EKSTRAKTY ZIOŁOWE

Popularne składniki stosowane w medycynie naturalnej, kosmetyce i aromaterapii

Oleje pielęgnacyjne i ziołowe koncentraty wykorzystują dobroczynne właściwości roślin, z których zostały pieczołowicie i z troską pozyskane. To połączenie najwyższej jakości naturalnych, tłoczonych na zimno olejów roślinnych, olejków eterycznych i ekstraktów ziołowych, bogatych w substancje bioaktywne, witaminy i minerały, które doskonale odżywiają i pielęgnują ciało.

Produkty w tej kategorii pochodzą z trzech, cennych roślin: konopi siewnej, żywokostu i kasztanowca. Olej z konopi polecany jest do skóry wymagającej regeneracji i ukojenia. Dzięki właściwościom przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym, regulującym i odżywczym pomoże w łagodzeniu objawów atopowego zapalenia skóry, różnych postaci egzemy, w łuszczycy, trądziku pospolitym/młodzieńczym oraz w przypadku skóry suchej i skłonnej do podrażnień.

Ekstrakt z kasztanowca to propozycja dla osób borykających się z pajączkami na nogach, skłonnością do sińców i wybroczyn. Kasztanowiec wzmacnia drobne naczynka krwionośne i poprawia w nich przepływ krwi,  działa ściągająco i przeciwzapalnie,  zapobiega powstawaniu obrzęków i przyspiesza wchłanianie się podskórnych mikrowylewów.

Żywokost to nieodzowny składnik maści końskich i wszelkiego typu preparatów na bóle mięśni, stawów i kręgosłupa. Jednak oprócz działania wspomagającego leczenie kontuzji narządów ruchu, ekstrakt z żywokostu sprawdza się również w pielęgnacji skóry podrażnionej, uszkodzonej, wymagającej intensywnej regeneracji i odbudowy.

Produkty z kategorii: OLEJE I EKSTRAKTY ZIOŁOWE

TOPVET Premium Regenerujący olej konopny 100%

• Czysty olej z konopi siewnej - na łuszczycę, egzemę, swędzenie i suchość skóry • 100 ml

TOPVET Premium Ekstrakt z kasztanowca

• Pielęgnacja skóry z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi i żylakami • 100 ml

TOPVET Premium Ekstrakt z żywokostu

• Bóle stawów, reumatyzm, złamania, stłuczenia, zwichnięcia • 100 ml

TOPVET Maść TYGRYSIA FORTE

• Miejscowe łagodzenie bóli głowy, bóli mięśniowo-stawowych, przeziębienia • 10 ml