account-login-label
Zamów do 12:00, odbierz jutro
SERIA: Poznaj markę - TOPVET

SERIA: Poznaj markę - TOPVET

O MARCE

TOPVET to wywodzący się z Czech producent naturalnych kosmetyków i suplementów diety, który może poszczycić się prawie 30 letnią historią swojej działalności. Z małej firmy rodzinnej, z biegiem lat, przekształciła się ona w prężnie działające przedsiębiorstwo z szeroką ofertą produktów. Upływ czasu nie zmienił jednak zasad, którymi się kieruje, jest to szacunek do życiodajnej siły natury oraz zaangażowanie i zapał w pozyskiwaniu jej darów z poszanowaniem środowiska naturalnego.

GWARANCJA TOPVET:

- surowce zastosowane w procesie produkcji kosmetyków spełniająnajwyższe standardy jakości, co więcej niektóre z nich zostały oznaczone symbolem BIO, potwierdzającym ich pochodzenie z rolnictwa ekologicznego

- produkcja preparatów przebiega z zachowaniem jak największej liczby substancji aktywnych zawartych w olejach i ekstraktach roślinnych

- produkty Topvet nie zawierają substancji pochodzących z produkcji ropy naftowej, konserwantów, syntetycznych barwników i substancji zapachowych, surowców odzwierzęcych, ani GMO

- nie testujemy na zwierzętach

- opakowania naszych produktów podlegają recyclingowi.

Kupując produkty marki Topvet wspierasz działalność fundacji Krtek, na rzecz rozwoju onkologii dziecięcej w Czechach, www.krtek-nf.cz Kretek nf

KONOPNE KOSMETYKI TOPVET

Konopne kosmetyki marki Topvet zostały stworzone z myślą o skórze atopowej, suchej i swędzącej. Szeroka gama produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów obejmuje 3 linie: Regenerującą, Help Line oraz Welness.

Ich podstawę stanowi oczywiście tłoczony na zimno olej z konopi siewnej. Olej uzupełnia w skórze poziom ceramidów, które wchodzą w skład naturalnej bariery hydro-lipidowej naskórka. Tym samym regeneruje i nawilża skórę, sprawiając, że odzyskuje ona elastyczność i miękkość. Dodatkowo konopia działa przeciwzapalnie i łagodząco wyciszając stan zapalny związany z egzemą i podrażnieniem skóry.

Kosmetyki Topvet z konopią siewną nie posiadają w swoim składzie parabenów, produktów ropopochodnych, ani innych substancji drażniących. Użyte w procesie produkcji nasiona konopi nie zawierają również THC.

LINIA REGENERUJĄCA TOPVET

Dzięki bogactwu nienasyconych kwasów tłuszczowych, linolowego(omega 6), alfa-linolenowy(omega 3) i gamma-linolenowego(GLA), olej z konopi siewnej chroni skórę przed utratą wody oraz wzmacnia jej naturalną odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Badania naukowe potwierdziły, że kwas GLA stosowany miejscowo działa przeciwzapalnie, przeciwalergicznie, ochronnie i regenerująco, a w oleju z konopi siewnej jest go aż 73%!

Produkty z tej linii polecane są do pielęgnacji skóry suchej, podrażnionej, wrażliwej, z AZS i łuszczycą, skóry dojrzałej borykającej się z przesuszeniem i zmarszczkami.

HELP LINE TOPVET

Linia dedykowana jest nie tylko problemom skórnym, ale przede wszystkim ma wspierać prawidłowe funkcjonowanie stawów i żył, działać przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Oprócz konopi siewnej w produktach linii Help zastosowano m.in. olej z rokitnika, borowinę, żywokost, jałowiec, arnikę i kamforę.

Mleczko TopvetOlej z torfem i rokitnikiemKloubik

Pozostaw komentarz