account-login-label
Zamów do 12:00, odbierz jutro
Oryginalne szwajcarskie maści końskie Herbamedicus

SERIA: Poznaj markę - Herbamedicus

Szwajcarska maść końska to produkt, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Prawdopodobnie jest to jeden z pierwszych tego typu preparatów na rynku kosmetycznym i mimo wielu konkurentów, nadal cieszący się dużym powodzeniem wśród zwolenników medycyny naturalnej. Dla tych z Was, którzy marki nie znają, chcielibyśmy pokrótce przedstawić ideę i historię Herbamedicus – producenta m.in. maści końskiej rozgrzewającej i maści końskiej chłodzącej.

Herbamedicus – zioła lecznicze to nasza pasja

Duża część społeczeństwa ma dziś problemy ze stawami, często odczuwa ból mięśni, pleców, czy szyi. Wiele z tych osób szuka rozwiązania swoich problemów sięgając po leki przeciwbólowe, jednak zdecydowana większość wybiera naturalne rozwiązania jak fizjoterapia, masaże, czy maści ziołowe o działaniu łagodzącym ból, zmniejszającym sztywność stawów i relaksującym. Przykładem tego typu produktu jest maść końska Herbamedicus. Firma za cel postawiła sobie poprawę jakości życia osób cierpiących na różnego typu bóle układu ruchowego poprzez stworzenie dedykowanych im preparatów na bazie ziół i wyciągów roślinnych.

Było to możliwe m.in. dzięki temu, że natura i Szwajcaria, z której pochodzi marka Herbamedicus , są ze sobą ściśle powiązane. Mieszkańcy tego pięknego kraju położonego w Alpach od wieków doceniają przyrodę i korzystają z jej zasobów. Rozległe łąki i pastwiska, będące nieodłącznym elementem szwajcarskiego krajobrazu, są niewyczerpanym źródłem ziół leczniczych, jak kasztanowiec, żywokost, arnika, czy kosodrzewina. Te i wiele innych ekstraktów i olejków eterycznych znajdziemy w rozgrzewających i chłodzących maściach Herbamedicus. A dla fanów kosmetyków konopnych dostępne są również wersje z konopią : )

Maść końska szwajcarska jest tylko jedna

Oryginalne preparaty Herbamedicus produkowane są według tradycyjnych sprawdzonych przez pokolenia receptur, wzbogaconych o najnowsze osiągnięcia współczesnej nauki i nowoczesnej fitofarmacji. Wszystkie produkty charakteryzuje zrównoważona zawartość aktywnych ekstraktów ziołowych oraz roślinnych olejków eterycznych. Dla zwiększenia ich skuteczności wzbogacone zostały o klinicznie testowane substancje farmakologiczne pochodzenia naturalnego. Zawarte ekstrakty ziołowe i roślinne olejki eteryczne spełniają surowe wymagania jakościowe, a testy przeprowadzane są na bieżąco przez wyspecjalizowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetyki naturalnej. Wszystkie maści przeznaczone są do stosowania zewnętrznego. Pakowane są w zaplombowane pojemniki medyczne, aby chronić ich oryginalną recepturę. Na etykietach umieszczone są znaki holograficzne w celu ochrony przed podrabianiem.

Źródło: https://www.herbamedicus.com/uk/

Pozostaw komentarz