TOPVET Mleczko do twarzy i ciała z aloesem SPF 20

Producent: Topvet
• Mleczko ochronne do opalania – zapewnia średnią ochronę przed promieniowaniem UV • 200 ml
32,00 zł
28,00 zł

Mleczko ochronne do opalania – zapewnia średnią ochronę przed promieniowaniem słonecznym

Zawiera kompleks filtrów anty-UVA i anty-UVB, dzięki czemu zabezpiecza skórę przed poparzeniami słonecznymi, przesuszeniem oraz trwałymi uszkodzeniami prowadzącymi do przedwczesnego starzenia.

Przyjemna konsystencja preparatu łatwo aplikuje się na skórę i jest odporna na ścieranie pod wpływem kontaktu z wodą, piaskiem, czy w wyniku nadmiernego pocenia.

Mleczko nie zawiera olejów mineralnych, ani syntetycznych barwników.

Środki ostrożności:

W razie nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu, należy natychmiast zaprzestać jego stosowania. Produkt przebadany dermatologicznie. Mleczko należy przechowywać w suchym miejscu, w temp. pokojowej. Chronić przed silnym słońcem, jak i niską temperaturą.

Ze względu na średnią ochronę, jaką zapewnia Mleczko do twarzy i ciała z aloesem SPF 20, zaleca się je stosować w dni, gdy nasłonecznienie jest mniejsze. W przypadku dzieci, może być ono stosowane już od 1. roku życia u dzieci z ciemniejszą karnacją (fototyp 3-4). Aplikację preparatu należy ponawiać średnio co 2 godziny lub bezpośrednio po kąpieli, czy dużej aktywności fizycznej.

Aqua, Octocrylene, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetrametylbutylphenol, Decyl Glucoside, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Parfum

label Tagi produktu