Hemptouch

Obrazki dla producenta Hemptouch

Hemptouch d.o.o.

Marka Hemptouch - założona przez wrażliwców dla wrażliwców

Zrozumienie i spełnienie potrzeb skóry wrażliwej i rekatywnej jest osią działań producenta. Bazą i flagowym składnikiem kosmetyków Hemptouch jest olej CBD, który wycisza i przywraca równowagę skórze nadwrażliwej, alergicznej i bardzo delikatnej.

Tym, co wyróżnia markę spośród producentów kosmetyków konopnych jest zastosowanie nie tylko certyfikowanego oleju konopnego, ale dodatkowo, w produktach Hemptouch znajdziemy ekstrakt konopny oraz hydrolat z kwiatów konopi. Kompozycja tych trzech składników dostarcza skórze porcji Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych i antyoksydantów, które przyspieszają proces gojenia i odbudowy bariery hydro-lipidowej.

Kosmetyki Hemptouch nie zawierają potencjalnie drażniących substancji, barwników, syntetycznej kompozycji zapachowej, czy alkoholu.

Ponadto, cała gama pielęgnacyjna została poddana niezależnym badaniom przeprowadzonym przez zespół dermatologów z Uniwersytetu w Modenie, którzy potwierdzili jej bezpieczeństwo dla skór wrażliwych i atopowych.

Adres: Podbreznik 15, 8000 Novo mesto, Słowenia
T: +386 30 227 808, e-mail: support@hemptouch.com

https://www.hemptouch.com

Oferta produktów Hemptouch

Hemptouch Łagodzący balsam konopny CBD

• Naturalny balsam do skóry suchej i podrażnionej, z olejkiem CBD, zimnotłoczonym olejem konopnym, rumiankiem i lawendą • 50 ml

Hemptouch Normalizujący krem konopny CBD

• CBD, chlorella, hydrolaty konopny i z pomarańczy dla skóry tłustej, trądzikowej i wrażliwej • 50 ml

Hemptouch Konopny szampon i żel pod prysznic

• Hydrolat i olej konopny, kwasy omega, szałwia i rumianek dla skóry alergicznej, z egzemą i łuszczycą • 250 ml