Zamów do 12:00, odbierz jutro

Bio Bione Cosmetics

Najlepsze maści końskie z kasztanowcem, żywokostem i konopią oraz produkty pielęgnacyjne

Początki istnienia BIONE COSMETICS sięgają lat 90. XX w., kiedy to marka stawiała pierwsze kroki na wolnym rynku. Od tego czasu upłynęło ponad 30 lat, przemysł kosmetyczny i pokrewne mu gałęzie przeszły przyspieszoną ewolucję, której nie uniknęły również same kosmetyki. Obecnie twórcy kosmetyków BIONE pełnymi garściami czerpią z najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii, biochemii, dermatologii, botaniki i farmacji by ich produkty odpowiadały na potrzeby coraz bardziej wymagających klientów, jednocześnie by spełniały najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa.

Cechą, która wyróżnia BIONE wśród innych marek drogeryjnych jest jej pragmatyzm w odniesieniu do składów kosmetyków. Nie znajdziemy tutaj substancji zbędnych, bez konkretnych właściwości pielęgnacyjnych. Produkty zaprojektowane są tak, by ich składniki tworzyły synergiczną, maksymalnie uczynną dla skóry, całość.

Zainteresowanie konsumentów bezpiecznymi i naturalnymi produktami sprawiło, że z receptur kosmetyków BIONE usunięto składniki kontrowersyjne, zarówno pod względem dermatologicznym, jak i ekologicznym. Dlatego też próżno szukać w nich pochodnych ropy naftowej, silikonów, etoksylatów, SLS, SLES, parabenów, czy produktów pochodzenia zwierzęcego. Kompozycja zapachowa kosmetyków jest bardzo łagodna, prawie niewyczuwalna i nie zawiera substancji alergizujących. Ponadto BIONE jako jedna z pierwszych marek na świecie w swoich produktach stosuje typ emulsji bez niejonowych emulgatorów- łagodną, nie powodującą podrażnień, stabilizowaną naturalnymi polisacharydami i lipofilną poliakrylową matrycą.

Firma posiada bogatą gamę produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, jamy ustnej, włosów, a także do ochrony przed słońcem. Znajdziemy tu również linię preparatów dla mężczyzn oraz dla dzieci.

Kosmetyki dedykowane paniom obejmują kilka linii, w zależności od składników aktywnych, które je wyróżniają, np. Cannabis z olejem i ekstraktem z konopii siewnej, gama z czerwonym winem, z miodem i koenzymem Q10, z granatem, z rokitnikiem.

Ponadto firma BIONE posiada aż trzy linie do pielęgnacji włosów: z keratyną i D-Panthenolem, z keratyną i olejem arganowym oraz z keratyną i olejem z kiełków pszenicy.

Produkty BIO BIONE COSMETICS znajdziesz tutaj

Linia produktów Bio Bione