Bio Bione Cosmetics

Początki istnienia BIONE COSMETICS sięgają lat 90. XX w., kiedy to marka stawiała pierwsze kroki na wolnym rynku. Od tego czasu upłynęło ponad 20 lat, przemysł kosmetyczny i pokrewne mu gałęzie przeszły przyspieszoną ewolucję, której nie uniknęły również same kosmetyki. Obecnie twórcy BIONE pełnymi garściami czerpią z najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii, biochemii, dermatologii, botaniki i farmacji by ich produkty odpowiadały na potrzeby coraz bardziej wymagających klientów, jednocześnie by spełniały najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa.

Cechą, która wyróżnia BIONE wśród innych marek drogeryjnych jest jej pragmatyzm w odniesieniu do składów kosmetyków. Nie znajdziemy tutaj substancji zbędnych, bez konkretnych właściwości pielęgnacyjnych. Produkty zaprojektowane są tak, by ich składniki tworzyły synergiczną, maksymalnie uczynną dla skóry, całość.

Zainteresowanie konsumentów bezpiecznymi i naturalnymi produktami sprawiło, że z receptur kosmetyków BIONE usunięto składniki kontrowersyjne, zarówno pod względem dermatologicznym, jak i ekologicznym. Dlatego też próżno szukać w nich pochodnych ropy naftowej, silikonów, etoksylatów, SLS, SLES, parabenów, czy produktów pochodzenia zwierzęcego. Kompozycja zapachowa kosmetyków jest bardzo łagodna, prawie niewyczuwalna i nie zawiera substancji alergizujących. Ponadto BIONE jako jedna z pierwszych marek na świecie w swoich produktach stosuje typ emulsji bez niejonowych emulgatorów-  łagodną, nie powodującą podrażnień, stabilizowaną naturalnymi polisacharydami i lipofilną poliakrylową matrycą.

Firma posiada bogatą gamę produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, jamy ustnej, włosów, a także do ochrony przed słońcem. Znajdziemy tu również linię preparatów dla mężczyzn oraz dla dzieci.

Kosmetyki dedykowane paniom obejmują kilka linii, w zależności od składników aktywnych, które je wyróżniają, np. Cannabis z olejem i ekstraktem z konopii siewnej, gama z czerwonym winem, z miodem i koenzymem Q10, z granatem, z rokitnikiem.

Ponadto firma BIONE posiada aż trzy linie do pielęgnacji włosów: z keratyną i D-Panthenolem, z keratyną i olejem arganowym oraz z keratyną i olejem z kiełków pszenicy.

Produkty BIO BIONE COSMETICS znajdziesz  tutaj

Linia produktów Bio Bione