Topvet

Powstał w 1990 r., po transformacji ustrojowej w Czechach, co czyni go jedną z najstarszych na rynku firm kosmetycznych. Jak przystało na działające prawie od 30 lat przedsiębiorstwo, TOPVET jest firmą rodzinną. Mimo iż dziś krąg pracowników wykracza daleko poza najbliższą rodzinę Pantůčków, to nadal kultywuje tradycyjne wartości i etos pracy, którymi kierowali się jej założyciele. Przede wszystkim jest to zamiłowanie i szacunek do życiodajnych sił przyrody, z których dane nam jest czerpać to, co najlepsze dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia.

TOPVET to kosmetyki do stosowania w domowym zaciszu, profesjonalne preparaty do salonów masażu i spa, suplementy diety dla dorosłych i dzieci oraz specjalistyczne linie weterynaryjne.

Wszystkie produkty, bez wyjątku, czerpią z tradycyjnej ludowej medycyny, łącząc zamiłowanie do ziół i roślin leczniczych z najnowszymi osiągnięciami medycyny naturalnej i alternatywnej.

Preparaty TOPVET to gwarancja:

- zastosowania surowców spełniających najwyższe standardy jakości

- procesu produkcji, który zachowuje substancje aktywne zawarte w olejach roślinnych i ekstraktach

- że żaden produkt nie zawiera szeregu substancji niebezpiecznych i niepożądanych w kosmetykach jakości bio, jak pochodne ropy naftowej, konserwanty, sztuczne barwniki i substancje zapachowe, surowce pochodzenia zwierzęcego, czy GMO

- nie testowania na zwierzętach

- użycia opakowań zdatnych do recyclingu, nie stwarzających zdrowotnego ryzyka dla ich użytkowników

Firma stosuje również system zarządzania jakością w dziedzinie rozwoju, produkcji, magazynowania i dystrybucji suplementów diety, ekstraktów, nalewek, preparatów kosmetycznych i weterynaryjnych. Przeprowadzony audyt potwierdził spełnienie przez firmę normy ČSN EN ISO 9001 : 2009.

TOPVET przestrzega również zasad dobrej praktyki wytwarzania w następujących dziedzinach: rozwój, produkcja, magazynowanie i dystrybucja preparatów kosmetycznych, weterynaryjnych, ekstraktów i nalewek, które spełniają wymogi normy ČSN EN ISO 22716 : 2008.

Kupując produkty marki wspierasz działalność fundacji 

na rzecz rozwoju onkologii dziecięcej w Czechach, www.krtek-nf.cz

W sklepie Ecostory dostępna jest seria produktów z konopią siewną i żywokostem lekarskim