Saloos Naturcosmetic

Saloos jest producentem aromaterapeutycznych biokosmetyków oraz propagatorem kosmetyki naturalnej i jej dobroczynnego wpływu na ciało ludzkie.

Marka została założona w 1993 r. i do dziś pozostaje firmą rodzinną, wyłącznie z czeskim kapitałem. Jej główna siedziba znajduje się na, słynących z pięknej przyrody i krajobrazów, Południowych Morawach.

Saloos - logo firmy

Kodeks Saloos:

Zadowolenie klientów jest głównym celem i motorem działań firmy. Dlatego kosmetyki Saloos mogą poszczycić się najwyższą jakością wśród produktów swojej klasy. Czego potwierdzeniem jest certyfikat CPK BIO, który posiada ich znakomita większość.

Więcej o certyfikacie CPK BIO dowiesz się tutaj https://ecostory.pl/producttag/179/cpk-bio

Produkty tworzone w zgodzie z naturą  Kosmetyki Saloos są tworzone z poszanowaniem przyrody, z użyciem sprawdzonych i prostych receptur. Oleje roślinne, które są ich bazą, pozyskuje się z najwyższej jakości materiału, jak ziarna i orzechy, które tradycyjnie tłoczy się na zimno

Dbałość o wysokie standardy  Kluczem w wyborze surowców jest ich pochodzenie, skład chemiczny oraz jakość, która poddawana jest regularnej kontroli. Wysokie standardy, jakie stawiane są półproduktom, procentują uczynnością i funkcjonalnością produktu finalnego.

Umiłowanie życia  Harmonia duszy i ciała jest podstawą zdrowego, spełnionego życia. Świadomość ta towarzyszy wszystkim działaniom podejmowanym przez firmę.

Odpowiedzialność i szacunek  Saloos jest firmą rodzinną i tak jak w rodzinie, zasady opierają się tu na wzajemnym szacunku, respekcie i zrozumieniu.

Odwaga i otwartość  Firma Saloos jest zawsze otwarta na propozycje i sugestie swoich klientów. Jednocześnie, nieustannie udoskonala receptury swoich kosmetyków by mogły one jeszcze lepiej służyć ich użytkownikom.

Uczciwość  Dbałość o najwyższą jakość i dobrą cenę produktów sprawiła, że kosmetyki Saloos są jednymi z najpopularniejszych w Czechach, jak również, cieszą się uznaniem klientów w ponad 15 innych krajach.

Produkty SALOOS znajdziesz tutaj