account-login-label
Zamów do 12:00, odbierz jutro

MedicProgress

To młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z Ołomuńca. Leitmotywem działalności MedicProgress jest dobre samopoczucie klientów, którzy w codziennych aktywnościach szukają naturalnych rozwiązań w celu łagodzenia bólu i zmniejszenia ograniczonej ruchomości stawów.

Produkty konopne MedicProgress, w tym maści przeciwbólowe: konopne mazani, rozgrzewająca i extra chłodząca

tworzone są przez zespół doświadczonych naukowców by zapewnić wsparcie w codziennym funkcjonowaniu poprzez rozluźnienie mięśni i łagodzenie bóli aparatu ruchowego oraz ogólną poprawę sprawności fizycznej.

W procesie tworzenia kosmetyków w laboratoriach MedicProgress stosuje się najnowocześniejsze metody rozwoju i produkcji preparatów kosmetycznych by spełnić zarówno wyśrubowane wymogi rynku, jak i oczekiwania klientów. W oparciu o najnowsze odkrycia naukowo-techniczne oraz na bazie współpracy z naukowcami i lekarzami z Czech i innych krajów Unii Europejskiej, firma oferuje produkty biokompatybilne, które spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, funkcjonalności i efektywności. Ponadto dużą uwagę przywiązuje się do ich właściwości kosmetycznych, łatwości aplikacji oraz komfortu stosowania.

Produkty marki nie są testowane na zwierzętach, ich bezpieczeństwo i biozgodność bada się poprzez zastosowanie innych, alternatywnych metod.

W sklepie Ecostory dostępna jest seria konopna MedicProgress

 Linia kosmetyków konopnych MedicProgress