MedicProgress

MedicProgress to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z Ołomuńca. Leitmotywem jej działalności jest dobre samopoczucie klientów, którzy w codziennych aktywnościach szukają naturalnych rozwiązań w celu łagodzenia bólu i zmniejszenia ograniczonej ruchomości stawów. Produkty, tworzone przez zespół naukowców z MedicProgress, zapewniają takie wsparcie poprzez rozluźnienie mięśni i łagodzenie bóli aparatu ruchowego oraz ogólną poprawę sprawności fizycznej.

W procesie tworzenia kosmetyków w laboratoriach MedicProgress stosuje się najnowocześniejsze metody rozwoju i produkcji preparatów kosmetycznych, by spełnić zarówno wyśrubowane wymogi rynku, jak i oczekiwania klientów. W oparciu o najnowsze odkrycia naukowo-techniczne oraz na bazie współpracy z naukowcami i lekarzami z Czech i innych krajów Unii Europejskiej, firma oferuje produkty biokompatybilne, które spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, funkcjonalności i efektywności. Ponadto dużą uwagę przywiązuje się do ich właściwości kosmetycznych, łatwości aplikacji oraz komfortu stosowania.

Produkty marki nie są testowane na zwierzętach, ich bezpieczeństwo i biozgodność bada się poprzez zastosowanie innych, alternatywnych metod.

Rozwój i produkcja kosmetyków MedicProgress odbywa się zgodnie z zachowaniem następujących dokumentów obowiązujących w branży:

  • TheCosmetics Directive 76/768/EEC
  • ISO 9001:2009
  • ISO 22 716:2008
  • oraz związanych z nimi ustaw, rozporządzeń i norm.

MedicProgress posiada w swoim portfolio szeroką gamę produktów, w ofercie marki znajdziemy następujące serie:

z D-Panthenolem, Konopią Siewną, do Higieny Intymnej, dla Dzieci, Pielęgnacja Twarzy i Ciała oraz Ochrona Przeciwsłoneczna, Suplementy Diety na Wzmocnienie Odporności oraz na Zdrowe Mięśnie i Stawy.

 

Jeśli intereuje Cię oferta hurtowa, sprawdź naszą propozycję na dedykowanej stronie Ecostory - dystrybutor MedicProgress

MEDICPROGRESS TO:

Najwyżej jakości, certyfikowane surowce

Ścisły system kontroli gotowych produktów

Kosmetyki testowane dermatologicznie

 

W sklepie Ecostory dostępna jest seria konopna MedicProgress