account-login-label
Zamów do 12:00, odbierz jutro
RSS

Wpisy na blogu - lipiec 2014

Zakup odpowiedniego dla naszej skóry preparatu z filtrem to dopiero połowa sukcesu, o wiele trudniejsza w realizacji jest prawidłowa aplikacja kosmetyku oraz przestrzeganie ogólnych zasad ochrony przeciwsłonecznej.
Dziś druga, ale nie ostatnia, część artykułu o ochronie przeciwsłonecznej (i przeciwzmarszczkowej), pokrótce dowiecie się z niej: 1. Z jakimi ozaczeniami możecie się spotkać na opakowaniach filtrów przeciwsłonecznych 2. Jakie są dostępne rodzaje filtrów 3. Jak dobierać filtr do rodzaju cery 4. Jakie rozróżniamy fototypy skóry
Dziś artykuł dla wszystkich tych, którzy prewencję przeciwzmarszczkową uważają za mit wymyślony przez firmy kosmetyczne w celu przyciągnięcia jak największej rzeszy klientów gotowych wydać ostatnie pieniądze, aby tylko zapobiec już i tak istniejącym zmarszczkom.
Z czym kojarzycie cywilizację Inków? Machu Picchu, uprawa koki… A Azteków? Piramidy, kalendarz? Te starożytne cywilizacje zostawiły nam coś równie cennego co zabytki - roślinę o wyjątkowych właściwościach. Poznajcie amarantus.