Bione Cosmetics Maść końska Cannabis + Żywokost Forte

Producent: Bione Cosmetics
• 2 w 1 ! Siła maści Cannabis i maści z żywokostem w jednym produkcie • 200 ml
20,00 zł

Maść Cannabis+Żywokost Forte o wzmocnionej sile składników o działaniu przeciwzapalnym, łagodzącym ból i relaksującym mięśnie i stawy

Maść zawiera ekstrakty z kasztanowca i żywokostu, znane z najpopularniejszych produktów marki Bione: Maści końskiej Cannabis z kasztanowcem oraz Maści końskiej z żywokostem i kasztanowcem.

Ponadto w preparacie zastosowano szereg dalszych substancji, stosowanych w celu rozluźnienia narządu ruchu, złagodzenia sztywności i bolesności. Już na trzecim miejscu w składzie znajdziemy salicylan metylu(NLPZ), a tuż za nim mentol, kamforę oraz ekstrakty roślinne z eukaliptusa, kadzidłowca, rozmarynu, olej i ekstrakt z konopi siewnej oraz siarkę organiczną.

Maść Forte marki Bione to mocniejszy preparat, który pomoże wszystkim, dla których tradycyjne maści Cannabis i z żywokostem są zbyt łagodne.

Polecamy stosować z rozwagą, mniejszą ilość niż zazwyczaj. Początkowo wypróbuj maść na małej powierzchni, aby sprawdzić, czy twoja skóra nie reaguje podrażnieniem, bądź zaczerwienieniem.

Nanieś maść na skórę i przeprowadź 10-15 minutowy masaż. Dla wzmocnienia efektu terapeutycznego, obolałe miejsce możesz owinąć folią typu stretch i pozostawić na całą noc.

Przed pierwszym zastosowaniem polecamy zrobić próbę uczuleniową. W przypadku nadwrażliwości skóry na składniki preparatu, należy zaprzestać jego stosowania.

Aqua, Glycerin, Methyl Salicylate, Ethylhexyl Stearate, Menthol, Camphor, Butyrospermum Parkii, Aesculus Hippocastanum Extract, Eucalyptus Leaf Extract, Panthenol, Allantoin, Tocopherol, Symphytum Officinale Root Extract, Dimethyl Sulphone, Rosmarinus Officinalis ExtractBoswellia Serrata Extract, Cannabis Sativa Seed Oil, Alcohol Denat., Cannabis Sativa Extract, Xanthan, Sodium Hydroxide, Carbomer, Phenoxyethanol

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

BIONE COSMETICS Maść końska Cannabis z kasztanowcem

• Niezawodna na bóle mięśni i stawów z kasztanowcem i salicylanem metylu • 300 ml

PUTORIUS Maść końska z kasztanowcem i KONOPIĄ

• Zawiera olej z konopi siewnej oraz 19 wyciągów ziołowych i olejków eterycznych • 500 ml

BIONE COSMETICS Maść końska z żywokostem i kasztanowcem

• Siła wyciągów z żywokostu, kasztanowca by złagodzić ból • 300 ml