Balsam Cannabis z kasztanowcem zwyczajnym i czerwonym winem na problemy z krążeniem żylnym, opuchnięcia, uczucie "ciężkich" nóg, zmęczenie mięśni i stawów po wysiłku fizycznym
Maść końska na żylaki to wersja klasycznej maści Cannabis dedykowana problemom z krążeniem, tendencją do tworzenia się "pajączków" i żylaków na nogach oraz uczuciem ciężkości po długim staniu. Zawarte w ekstraktach roślinnych polifenole i escyna są tradycyjnie stosowane w preparatach na żylaki i rozszerzone naczynka.
Różnorodność składników o działaniu przeciwzapalnym, wzmacniającym i łagodzącym ból, sprawia, że maść przyniesie ulgę również w codziennych dolegliwościach ze strony aparatu ruchowego, jak:
sztywność i ograniczona ruchomość stawów
w przypadku naciągniętych mięśni
po stłuczeniach i drobnych urazach
do masażu relaksacyjnego
w celu usprawnienia przepływu krwi i limfy w kończynach dolnych
Dodatek oleju i ekstraktu z konopi siewnej zapobiega przesuszeniu i pękaniu skóry, masło shea odżywia ją i natłuszcza, a panatenol łagodzi podrażnienia i nawilża.
Maść szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze uczucia tłustości.
Skład preparatu został oparty na wyciągach roślinnych i olejkach eterycznych. Nie zawiera parafiny, parabenów, silikonów, czy SLS.
Data ważności: 12/2023
Składniki aktywne:
salicylan metylu, mentol, kamfora, masło shea, kasztanowiec, pantenol, ekstrakt z czerwonego wina, alantoina, olej konopny, ekstrakt z konopi siewnej
Nanieść balsam w miejscach odczuwania bólu. Przeprowadzić krótki masaż. Jeśli maść stosujemy typowo na żylaki, nie należy masować, a jedynie wsmarować balsam w kierunku od stóp ku górze.
Przed pierwszym zastosowaniem polecamy zrobić próbę uczuleniową. W przypadku nadwrażliwości skóry na składniki preparatu, należy zaprzestać jego stosowania.
Aqua, Glycerin, Methyl Salicylate, Ethylhexyl Stearate, Menthol, Camphor, Butyrospermum Parkii, Aesculus Hippocastanum Extract, Panthenol, Vitis Vinifera Seed Extract, Allantoin, Cannabis Sativa Seed Oil, Cannabis Sativa Extract, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Carbomer, Phenoxyethanol, Parfum