account-login-label
Zamów do 12:00, odbierz jutro
Bio oleje do masażu i pielęgnacji ciała

Bio oleje do masażu i pielęgnacji ciała

Bio oleje do masażu i pielęgnacji ciała firmy Saloos swoje dobroczynne działanie opierają wyłącznie na właściwościach wyciągów roślinnych i naturalnych olejów wchodzących w ich skład. Są one specjalnie selekcjonowane pod kątem przeznaczenia i maksymalnej uczynności. Substancje bioaktywne, witaminy, minerały w czystej, pierwotnej postaci dostarczają skórze wszystkiego, czego potrzebuje na co dzień do prawidłowego funkcjonowania. Wysoką jakość produktów Saloos potwierdzają również oznaczenia certyfikatami CPK i CPK BIO.

Na jakość naszego życia wpływa umiejętność odpoczynku

Każdy z nas ma swój własny sposób na odpoczynek i relaks. Im jesteśmy bardziej zabiegani i im więcej mamy „na głowie”, tym nasze ciało częściej i głośniej dopomina się o odpoczynek. Nie zawsze słyszymy ten głos, czasem ulegamy mu gdy jest już bardzo późno, gdy zmęczenie przejmuje nad nami kontrolę. A rozwiązanie jest w naszych rękach. Dosłownie. Od niepamiętnych czasów najprostszą, a zarazem najskuteczniejszą formą relaksacji jest dotyk. Przynosi wyciszenie, zmniejsza napięcie mięśni, uspokaja skołatane nerwy, poprawia nastrój i pozwala nam popatrzeć na swoje życie z większym optymizmem. Podobnie jest z dobrodziejstwami natury, z których od wieków człowiek korzysta. W dzisiejszym zabieganym, pełnym technologii i udogodnień świecie, zapominamy, że to co najprostsze, często bywa najlepszym wyborem. Przyroda użycza nam swoich „narzędzi”, czas ponownie po nie sięgnąć.

Pozwólmy przyrodzie działać

Masaż jest uważany za najstarszy i najbardziej naturalny sposób relaksacji prowadzącej do wyciszenia i harmonii. Najlepszymi towarzyszami dla masażu są, nie inaczej jak produkty naturalne, np. zimnotłoczone oleje roślinne o świetnych właściwościach poślizgowych.

Różne zastosowania olejów

Czy masujmy się sami, czy robi to nasz partner, masażysta, czy po prostu wcieramy olej jako jeden z kroków pielęgnacyjnych, zawsze rezultatem jest uczucie rozluźnienia i odprężenia. Każdy wybiera to, czego w danej chwili potrzebuje – od kilkunastominutowego rytuału do ekspresowej, półminutowej procedury.

Na co pomogą masaże z użyciem olejków

-> wyciszenie i relaks

-> harmonia duszy i ciała

-> regeneracja przeciążonych wysiłkiem mięśni i stawów

-> przygotowanie ciała przed i po wysiłku fizycznym

-> wzmocnienie naturalnych mechanizmów obronnych skóry i odbudowa jej płaszcza hydrolipidowego

-> przyjemnie miękka, gładka i napięta skóra, która jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne

Aby móc skorzystać z dobrodziejstw masażu wystarczą nasze własne dłonie i odrobina wolnego czasu. Olej wcieramy w skórę podobnie jak mleczko, czy balsam do ciała i choć produkt ten jest tłustszy, już po chwili pięknie wtapia się w skórę i spływa z nią.

Właściwości olejów do masażu i pielęgnacji Saloos

-> Całkowicie naturalne pochodzenie ze starannie wybieranych roślin i ziół jest gwarancją najwyższej jakości produktu finalnego.

-> Harmonijne połączenie tłoczonych na zimno olejów roślinnych, bio olejów i olejków eterycznych to bogactwo substancji bioaktywnych, witamin, minerałów, z których nasza skóra może w pełni skorzystać.

.-> Naturalne oleje doskonale wnikają w skórę, ponieważ charakteryzują się zbliżonym składem do warstwy lipidowej naszego naskórka, dzięki czemu jeszcze lepiej mogą go odżywiać i regenerować.

-> „Polubią” się z każdym typem skóry, nawet tym najbardziej wrażliwym.

-> Nie zawierają niczego, co mogłoby podrażnić lub obciążyć skórę. W mieszankach olejowych Saloos nie znajdziesz: rafinowanych i mineralnych olejów, syntetycznych substancji zapachowych, barwników, czy konserwantów.

W naszym sklepie oleje Saloos znajdziesz tutaj -> Oleje ziołowe

Pozostaw komentarz